Labirynty

Labirynty

Labirynt zabaw dla dzieci – uniwersalna atrakcja, bez której obecnie niemożliwa jest organizacja przestrzeni rozrywkowej. Pragniemy zaprezentować Państwu katalog gotowych projektów z labiryntami i pokojami zabaw dla dzieci. Oprócz tego, że w swojej ofercie mamy gotowe rozwiązania, bardzo często nasza firma tworzy nowe projekty labiryntów dla dzieci na indywidualne zamówienia „pod klienta”. Konstrukcja labiryntów dla dzieci, które wykonuje nasza firma jest mobilna i przystosowana do koniecznych zmian, modyfikacji i rozbudowy. Początkowo mogą Państwo zamówić niewielki labirynt dla dzieci do 20 m kw., a wraz z upływem czasu uzupełnić lub poszerzyć go do dużych wymiarów. Dobierając, jako dodatkową opcję kompleks trampolinowy, atrakcję z armatą na piłeczki, duże lub spiralne zjeżdżalnie czy dobudowując do labiryntu strefę zabaw z atrakcjami.Labirynty do 20 m2

– idealne rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń handlowych, doskonale sprawdzi się w klubie sportowym, rodzinnej restauracji, stacji benzynowej lub na terenie kompleksu hotelowego.

Labirynty 20 – 50 m2

– idealnie zróżnicowana strefa zabaw, która zafascynuje dzieci w różnym wieku.

Labirynty 50 – 150 m2

– nie są już rzadkością. Trzy, cztery, pięć, a nawet więcej pięter, naszpikowane przeszkodami i tunelami, pomostami i linami, interaktywnymi panelami do gier i potrójnymi zjeżdżalniami – kraina wiecznego szczęścia, pozytywnych emocji i dziecięcego śmiechu!

Labirynty ponad 150 m2
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania