Parki trampolin

       

Parki trampolin

Kompleks trampolin składa się z siatek do skakania o różnej wielkości i ogromnego basenu z miękkimi klockami. Dodatkowymi elementami mogą być ścianki wspinaczkowe, obręcze do koszykówki, specjalne miejsca dla mocowań dodatkowych elementów i trampoliny. Kompleks może zawierać 2-3 siatki i basen z klockami, a także 50 siatek i kilka basenów z klockami. Kompleks można umownie lub faktycznie podzielić na kilka stref w zależności od wieku korzystających. Wszystko zależy od waszych chęci, miejsca, jakim dysponujecie i budżetu. Należy pamiętać – im większy projekt, tym bardziej jest on interesujący dla potencjalnych klientów. Park trampolin może być ulokowany praktycznie na każdej otwartej przestrzeni lub w pomieszczeniach o wysokości od 4,5 m. Istnieje możliwość zainstalowania kompleksu w pomieszczeniu o mniejszej wysokości, ale to ograniczy wiek waszych gości. Kolumny i inne cechy pomieszczeń nie są dla nas przeszkodą przy produkcji parku trampolin. Wymaga to więcej uwagi przy projektowaniu i nieco komplikuje konstrukcję trampolin. Możliwości dodatkowego zarobku na takich parkach trampolin jest mnóstwo — fitness i aerobik, team building i dyskoteki, przyjęcia urodzinowe i wiele innych imprez. Główna cecha Trampolino Park naszej produkcji — odbieracie w pełni złożony u nas na hali kompleks trampolin, wykonany z wysokiej jakości materiałów, pomalowanych farbami proszkowymi. Montaż na miejscu zajmuje zaledwie kilka dni, co pozwala zaoszczędzić środki. Istnieje możliwość przeniesienia go w inne miejsce lub częściowej modyfikacji w przypadku ograniczonej przestrzeni. Oprócz tego można połączyć park trampolin z innymi atrakcjami: ekstremalny świat – park linowy, kompleksem wspinaczkowym lub salą zabaw dla dzieci. Cechy konstrukcji i projektu pozwalają na eksploatacje naszego kompleksu trampolin „Trampolino Park” na torze wrotkarskim, wewnątrz toru kartingowego lub velomobilowego. Przy wyborze dostawcy należy kierować się również jego profesjonalizmem. My produkujemy rozmaite atrakcje od ponad 20 lat, mamy ogromne doświadczenie i zespół specjalistów, zdolnych zrealizować każdy projekt. System zaradzania jakoscia produkcji certyfikowany zgodnie z norma ISO 9001:2008.
TRAMPOLINO PARK 50 - 150 m2
Są to najmniejsze parki trampolin. W tej grupie niemożliwe jest umieszczenie wielu różnych elementów i basenów. Ale można zamontować basen z klockami i od 2 do 12 siatek. Główny priorytet — bezpieczeństwo gości.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TRAMPOLINO PARK 150 - 300 m2
To grupa średnioformatowego parku trampolin. Tutaj można już myśleć nad podziałem na strefy, w razie konieczności umieścić dwa baseny z miękkimi klockami i wystarczającą ilość mat do skakania – do 20-22 sztuk. Niestety, zawsze chciałoby się zwiększyć ilość mat do skakania kosztem ich szerokości – czasami bywa to niebezpieczne, a czasami bardzo niekomfortowe dla korzystających.
TRAMPOLINO PARK 300 m2 i wiecej
Jest to najbardziej interesujący rozmiar dla gości odwiedzających waszą atrakcję. Podczas planowania kompleksu trampolin z tej grupy, można dać upust swojej wyobraźni lub zdać się na profesjonalizm naszego zespołu – maksimum rozrywki przy uwzględnieniu wszystkich waszych oczekiwań i z gwarancją zachowania wszystkich norm dotyczących bezpieczeństwa.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania