Lodzie elektryczne

Lodzie elektryczne

Łódki elektryczne lub inaczej łódki ze zderzakiem – wizytówka naszej firmy. Produkowane są od momentu założenia działalności i utrzymują pozycję lidera od 10 lat. Zaczynaliśmy od niewielkiego modelu łódki elektrycznej „Koliber”, obecnie produkcja liczy sobie dziewięć modeli, dostępnych w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Lodki sa bardzo łatwe w prowadzeniu co umożliwia nawet małym, kapitanom wyznaczać rejsy łodzi. A szeroki dmuchany pokład zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Wszystkie modele łódek należą do uniwersalnych, tzn., że są dostępne tak samo dla dzieci, jak i dorosłych. Jedynie model „Mustang” przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci. Do eksploatacji atrakcji potrzebne jest stałe ładowanie akumulatorów, dlatego też doprowadzenie zasilania jest obowiązkowe. Zużycie energii elektrycznej w dużej mierze zależne jest od ilości akumulatorów i w przybliżeniu wynosi 2-8kWh. W naszej ofercie znajdziecie wszystko czego potrzeba do organizacji tej ciekawej, a zarazem opłacalnej atrakcji. Oferujemy naszym klientom prawo do wyboru, można zakupić jedynie łódki elektryczne, albo można zaopatrzyć się w cały zestaw: z akumulatorami, ładowarkami, basenem, pomostem, dekoracyjnymi obrazkami itp. wszystko to, co pozwoli Wam rozpocząć pracę bez opóźnienia.
Łódka elektryczna „Mustang”

Elektryczna łódka „Mustang” – jednoosobowa łódź dla samodzielnych i pewnych w siebie dzieci. Ten model łódki jest najszybszy i bardzo zwrotny. długość- 1,6 m. szerokość – 1,1 m. wysokość – 0,6 m.

Łódka elektryczna „Junior”

„Junior” ten model łódki elektrycznej jest w stanie przyjąć na pokład dwóch pasażerów, mogą to być dwójka dzieci lub dorosły z dzieckiem. Sterowanie łodzią jest tak proste, że bez wahania możecie przekazać ster młodemu „kapitanowi”. długość- 1,7 m. szerokość – 1,7 m. wysokość – 0,8 m. Zestaw dekoracji pozwala zmienić łódkę „Junior” i otrzymać kilka nowych modeli: „Łabędź”, „Kaczka”, „Pelikan”. Zestaw zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy: plastikowa „głowa”, dekoracje, mocowania. Państwa zadaniem będzie jedynie wywiercić otwory.

Łódka elektryczna „Łabędź”

Łódka elektryczna „Łabędź” – dwuosobowa łódka, mogąca utrzymać ciężar do 180 kg. Łódka przeznaczona jest dla dwójki dzieci lub dwóch dorosłych, którzy z pewnością poczują się komfortowo. Jest to okręt flagowy „ptasiej rodziny” łódek marki handlowej RIF. Model „Łabędź” dostępny jest wyłącznie w dwóch kolorach – biały z niebieskim i czarny z żółtym. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,3 m.

Łódka elektryczna „Kaczka”

Łódka elektryczna „Kaczka” – dwuosobowa łódka mogąca utrzymać ciężar do 180 kg. Łódka przeznaczona jest dla dwójki dzieci lub dwóch dorosłych, którzy z pewnością poczują się komfortowo. W standardowej ofercie produkcyjnej model „Kaczka” dostępny jest wyłącznie w jednym kolorze –biały z żółtym. Jednakże na Państwa życzenie łódka „Kaczka” może być całkowicie żółta lub nawet kreatywnie-pomarańczowa. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „Pelikan”

Łódka elektryczna „Pelikan” – dwuosobowa łódka mogąca utrzymać ciężar do 180 kg. Łódka przeznaczona jest dla dwójki dzieci lub dwóch dorosłych, którzy z pewnością poczują się komfortowo. W standardowej ofercie produkcyjnej model „Pelikan” dostępny jest wyłącznie w jednym kolorze –biały z czerwonym, ale w przyrodzie spotykane są i różowe pelikany, być może właśnie takiego Pelikana chcielibyście ujrzeć w swoim basenie. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „Flaming”

Łódka elektryczna „Flaming” – kolejna dwuosobowa łódź z „rodziny ptasiej”. Zmieniony wygląd zewnętrzny i zupełnie nowe kolory, odpowiadają naturalnemu ubarwieniu tego ptaku – różowy i pomarańczowy. Z uwagi na wielokrotne prośby zostały wplecione białe i czarne kolory. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,3 m.

Łódka elektryczna „Krokodyl”

Łódka elektryczna „Krokodyl” – przedstawia „zwierzęcą rodzinę ” dwuosobowych łódek z napędem elektrycznym. Chyba nikogo nie zdziwi to, że standardowym kolorem łódki „Krokodyl” jest zielony. Ale rzućcie okiem na czerwony, żółty, a nawet błękitny, obudowa tego modelu w takich barwach prezentuje się bardzo atrakcyjnie. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „Dinozaur”

Łódka elektryczna „Dinozaur” – uzupełnienie „zwierzęcej rodziny”. Badacze tych prastarych mieszkańców ziemi, nie mogą jednoznacznie stwierdzić jak one dokładnie wyglądały, dlatego też prezentujemy Państwu własną koncepcję. Standardowe kolory łodzi elektrycznych „Dinozaur” – żółty, czerwony i zielony. Ale kto wie, może były również niebieskie albo różowe? długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „ Pirat”

Łódka elektryczna „Pirat” – oryginalny dwuosobowy model statku, przyjmuje na podkład dwóch dorosłych pasażerów lub załogę, której będzie przewodniczył prawdziwy pirat. Standardowe kolory łódki „Pirat” – połączenie kilku kolorów: żółtego, czerwonego, niebieskiego, zielonego, brązowego, czarnego i białego. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 0,9 m.

Łódka elektryczna „Smok”

Łódka elektryczna „Smok” – przedstawia „bajkową rodzinę” dwuosobowych łódek elektrycznych. Standardowe kolory łódki „Smok” – czerwony, żółty i zielony, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go w różowym, pomarańczowym, białym lub czarnym kolorze. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,3 m.

Łódka elektryczna „Skuter”

Łódka elektryczna „Skuter” – kontynuacja „technicznej rodziny” dwuosobowych modeli łódek RIF. Tutaj wszystko jest jak na prawdziwej łodzi – podwieszany silnik, „skrzydło”, światła. W przeciwieństwie do prawdziwego skutera – bardzo prosta obsługa i maksymalne bezpieczeństwo dla dwóch pasażerów. Standardowych kolorów łodzi ze zderzakiem „Skuter” jest wiele, a ich kombinacji jeszcze więcej. Zamówcie konkretne barwy lub skorzystajcie z pomocy naszych specjalistów – przygotujemy maksymalnie zróżnicowany zestaw kolorystyczny łodzi. długość- 2,05 m. szerokość – 1,6 m. wysokość – 1,2 m.


Baseny

Baseny składane — to zestaw wszystkich niezbędnych elementów do urządzenia atrakcji z łódkami elektrycznymi (łódkami ze zderzakami) w dowolnym miejscu: w parku, na plaży, nadbrzeżu lub w centrum miasta. Oferujemy różne warianty składanych basenów, dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości. (Przy wyborze ilości i modeli łódek elektrycznych sugerujemy kierować się wymiarami basenu. Należy pamiętać, że do użytkowania jednej łódki „Mustang” lub „Junior” konieczne jest 20-25 m2 powierzchni basenu. Natomiast, dla łódek elektrycznych „Łabędź”, „Pelikan”, „Kaczka”, „Pirat”, „Smok”, „Krokodyl” lub „Skuter” wymagane jest 25-30 m2.) Nasze baseny są bardzo proste w montażu i instalacji, zostały zaprojektowane tak, że nie powodują trudności podczas transportu i przechowywania.
Basen metalowy wieloboczny

Przy wyborze basenu z atrakcją w postaci łódek ze zderzakami, należy zwrócić uwagę, że najbardziej opłacalny będzie basen wieloboczny. Model ten wykorzystuje całą powierzchnie wody i nie pozostawia pustych kątów jak w basenie prostokątnym. Wieloboczna forma pozwala na równomierne rozprowadzenie nacisku wody na całym obwodzie, więc nie ma potrzeby mocowania lin i wchodzenia w dodatkowe wydatki. Koszt wielobocznego modelu za metr kwadratowy jest minimalny spośród wszystkich pozostałych basenów. W skład zestawu wchodzą części metalowe, elementy łączne i szczelna powłoka. Podczas montażu basenu nie będą potrzebne Państwu dodatkowe narzędzia, a możliwość popełnienia błędu jest znikoma, innymi słowy montaż nie wymaga nawet zaglądania do instrukcji. Wymiary:

Model 9W 10W 12W 13W 14W 16W
średnica 9,1m 10,3m 11,6m 12,9m 14,3m 16,3m
wysokość 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m
powierzchnia 63m2 82m2 104m2 129m2 160m2 206m2
Basen metalowy prostokątny

Czasami, biorąc pod uwagę wymiary terenu i jego formy, basen prostokątny może być najlepszym wyborem (na wąski i długi teren). Podczas korzystania z takiego basenu należy nieustannie monitorować stan elementów mocujących, które łączą części basenu. W skład zestawu wchodzą części metalowe, elementy narożne, podpory, linki, komplet wkrętów, szczelna powłoka. Montaż wymaga użycia kluczy i nauki instrukcji. Wymiary:

Model 88P 810P 1010P 1012P 1014P 1212P 1214P 1416P
długość 8,12m 8,12m 10,15m 10,15m 10,15m 12,18m 14,21m 14,21m
szerokość 8,12m 10,15m 10,15m 12,18m 14,21m 12,18m 14,21m 16,24m
wysokość 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m
powierzchnia 64m2 80m2 100m2 120m2 140m2 144m2 168m2 224m2
Basen metalowy owalny

W niektórych przypadkach można wykorzystać kombinacje wielościennych i prostokątnych basenów, skutkiem czego jest owalny basen, który łączy w sobie zalety innych modeli. Podczas korzystania z takiego basenu, należy nieustannie monitorować stan elementów mocujących, które łączą części basenu. W skład zestawu wchodzą części metalowe dwóch rodzajów, linki, niewielki komplet wkrętów, szczelna powłoka. Montaż wymaga użycia kluczy i nauki instrukcji. Wymiary:

Model 97R 119R 139R 1510R
długość 9,74m 11,3m 13,31m 10,15m
szerokość 7,73m 9,05m 9,05m 12,18m
wysokość 0,81m 0,81m 0,81m 0,81m
powierzchnia 58m2 82m2 100m2 143m2
Basen składany z włókna szklanego.

Składany basen z włókna szklanego z łódkami elektrycznymi – produkt ten posiada mnóstwo zalet: bardzo funkcjonalny okrągły kształt, stosunkowo niewielka waga, kompaktowe wymiar, odporność na korozje i zmiany pór roku. Jedyną malutką wadą jest rozmiar basenu, którego średnica wynosi tylko 11 metrów. Podczas korzystania z takiego basenu należy nieustannie monitorować stan elementów mocujących, które łączą części basenu. W skład zestawu wchodzą plastikowe części, niewielki komplet wkrętów, szczelna powłoka. Wymiary: średnica – 11,0m wysokość – 0,71m powierzchnia – 95m2

Powłoka do basenu „Liner”

Oprócz zakupu basenu mają Państwo możliwość zamówić uszczelniającą folię, która będzie dopasowana do Waszych wymiarów, a w charakterze podłoża będzie można wykorzystać istniejące już wgłębienie lub samodzielnie zbudować podstawę. Jest to bardziej ekonomiczny wariant wykonania basenu, ale jednocześnie znacznie bardziej pracochłonny. Podczas tak pozornie prostego wyjścia, od razu pojawia się cała masa pytań, na które odpowiedzi musicie znaleźć sami. My ze swojej strony postaramy się Wam maksymalnie pomóc. Wymiar – dowolny.

Pomosty do basenu.

Do eksploatacji atrakcji z łódkami elektrycznymi potrzebny jest pomost. Pomost jest dostępny w dwóch wariantach: 3-metrowym — służy do obsługi jednocześnie trzech łodzi lub 2-metrowym – dla operatora i jednego użytkownika. Pomosty RIF są łatwe w montażu i demontażu. Wykonane są z rury profilowej i sklejki o podwyższonej wodoodporności, malowane są farbami proszkowymi pod kolor basenu. Pomost możecie zakupić u nas lub wykonać samodzielnie, wykorzystując własne siły i zwracając uwagę na cechy podłoża. Należy liczyć się z tym, że to spowoduje te same trudności, co samodzielna budowa basenu. Wymiary:

Pomost UNIWERSAL UNIWERSAL-2 Do basenu z włókna szklanego
długość 2,0m 3,0m 4,9m
szerokość 1,51m 1,51m 2,17m
Wysokość 1,75m 1,75m 1,75m
Pomost Do basenu wielobocznego Do basenu prostokątnnego
długość 4,8m 5,18m
szerokość 2,14m 1,0m
Wysokość 1,8m 1,8m

AKCESORIA

Dekoracje dla basenów

Upiększy Wasz basen i przyciągnie uwagę najmniejszych gości, atrakcja z pływającymi łódkami, ozdobiona dekoracjami „Podwodny świat” – żywe kolorowe obrazki przedstawiające tematykę morską, które mocuje się na dolną cześć basenu, mogą być także wykonane w postaci ogromnego baneru nad basenem z dodatkowym podświetleniem w godzinach wieczornych.

Ładowarka

W pełni automatyczna ładowarka do ładowania akumulatorów 12 V. Niezawodna elektronika umożliwia automatyczne doładowywanie, jak i ładowania całkowicie rozładowanych akumulatorów. Ładowarka wyłącza ładowanie po osiągnięciu maksymalnego stanu i wznawia, jeśli napięcie spada. W ten sposób nawet całkowicie rozładowany akumulator może być w szybkim czasie naładowany i gotowy do pracy.

System ładowania akumulatora na wodzie.

Dla wygody obsługi atrakcji na wodzie, możliwa jest instalacja ładowania akumulatora na wodzie (wodoodporne gniazdko z kompletem przewodów na obudowie łodzi). W większości przypadków, jest to niezbędne jeśli chce się zaopatrzyć łódki w dodatkową energię Nie jest to jednak warunek konieczny, ponieważ nie każdy może pozwolić sobie aby łodzie ładowały się na wodzie i jednocześnie nie funkcjonowały.

Mikroprocesorowy system kontroli „SDS”

Do zarządzania łódką elektryczną i sprawowania kontroli, proponujemy Mikroprocesorowy system kontroli „SDS” (nie wchodzi w zestaw). System zaopatrzony jest w automatyczny timer wyłączający silnik i licznik zapewniający 100% -ową kontrolę nad przychodami. Dodatkowa funkcja – system monitoruje stopień rozładowania akumulatora i sygnalizuje o konieczności jego wymiany. Możliwa jest również obsługa naszych łodzi bez „SDS”, a także późniejszy montaż na eksploatowanych już atrakcjach samodzielnie.

Części zamienne do silnika elektrycznego

Dla wygodnej i długotrwałej eksploatacji atrakcji z łodziami elektrycznymi (łodzie ze zderzakiem), konieczne jest stałe i skrupulatne wykonywanie przeglądów silników elektrycznych. Jeśli nie mają Państwo fachowca lub czasu, możecie skorzystać z usług naszego serwisu. Staramy się stworzyć odpowiednie warunki do samodzielnej konserwacji sprzętu: asortyment części zamiennych i najbardziej szczegółowe porady. Zawsze jest raźniej pracować, czując wsparcie partnera.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania