Lodzie elektryczne

Lodzie elektryczne

Łódki elektryczne lub inaczej łódki ze zderzakiem – wizytówka naszej firmy. Produkowane są od momentu założenia działalności i utrzymują pozycję lidera od 10 lat.

Zaczynaliśmy od niewielkiego modelu łódki elektrycznej „Koliber”, obecnie produkcja liczy sobie dziewięć modeli, dostępnych w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Lodki sa bardzo łatwe w prowadzeniu co umożliwia nawet małym, kapitanom wyznaczać rejsy łodzi. A szeroki dmuchany pokład zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Wszystkie modele łódek należą do uniwersalnych, tzn., że są dostępne tak samo dla dzieci, jak i dorosłych. Jedynie model „Mustang” przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci.

Do eksploatacji atrakcji potrzebne jest stałe ładowanie akumulatorów, dlatego też doprowadzenie zasilania jest obowiązkowe. Zużycie energii elektrycznej w dużej mierze zależne jest od ilości akumulatorów i w przybliżeniu wynosi 2-8kWh.

W naszej ofercie znajdziecie wszystko czego potrzeba do organizacji tej ciekawej, a zarazem opłacalnej atrakcji. Oferujemy naszym klientom prawo do wyboru, można zakupić jedynie łódki elektryczne, albo można zaopatrzyć się w cały zestaw: z akumulatorami, ładowarkami, basenem, pomostem, dekoracyjnymi obrazkami itp. wszystko to, co pozwoli Wam rozpocząć pracę bez opóźnienia.

Łódka elektryczna „Mustang”

Elektryczna łódka „Mustang” – jednoosobowa łódź dla samodzielnych i pewnych w siebie dzieci. Ten model łódki jest najszybszy i bardzo zwrotny.

długość- 1,6 m.

szerokość – 1,1 m.

wysokość – 0,6 m.

Łódka elektryczna „Junior”

„Junior” ten model łódki elektrycznej jest w stanie przyjąć na pokład dwóch pasażerów, mogą to być dwójka dzieci lub dorosły z dzieckiem. Sterowanie łodzią jest tak proste, że bez wahania możecie przekazać ster młodemu „kapitanowi”.

długość- 1,7 m.

szerokość – 1,7 m.

wysokość – 0,8 m.

Zestaw dekoracji pozwala zmienić łódkę „Junior” i otrzymać kilka nowych modeli: „Łabędź”, „Kaczka”, „Pelikan”. Zestaw zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy: plastikowa „głowa”, dekoracje, mocowania. Państwa zadaniem będzie jedynie wywiercić otwory.

Łódka elektryczna „Łabędź”

Łódka elektryczna „Łabędź” – dwuosobowa łódka, mogąca utrzymać ciężar do 180 kg. Łódka przeznaczona jest dla dwójki dzieci lub dwóch dorosłych, którzy z pewnością poczują się komfortowo. Jest to okręt flagowy „ptasiej rodziny” łódek marki handlowej RIF.

Model „Łabędź” dostępny jest wyłącznie w dwóch kolorach – biały z niebieskim i czarny z żółtym.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,3 m.

Łódka elektryczna „Kaczka”

Łódka elektryczna „Kaczka” – dwuosobowa łódka mogąca utrzymać ciężar do 180 kg. Łódka przeznaczona jest dla dwójki dzieci lub dwóch dorosłych, którzy z pewnością poczują się komfortowo.

W standardowej ofercie produkcyjnej model „Kaczka” dostępny jest wyłącznie w jednym kolorze –biały z żółtym. Jednakże na Państwa życzenie łódka „Kaczka” może być całkowicie żółta lub nawet kreatywnie-pomarańczowa.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „Pelikan”

Łódka elektryczna „Pelikan” – dwuosobowa łódka mogąca utrzymać ciężar do 180 kg. Łódka przeznaczona jest dla dwójki dzieci lub dwóch dorosłych, którzy z pewnością poczują się komfortowo.

W standardowej ofercie produkcyjnej model „Pelikan” dostępny jest wyłącznie w jednym kolorze –biały z czerwonym, ale w przyrodzie spotykane są i różowe pelikany, być może właśnie takiego Pelikana chcielibyście ujrzeć w swoim basenie.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „Flaming”

Łódka elektryczna „Flaming” – kolejna dwuosobowa łódź z „rodziny ptasiej”. Zmieniony wygląd zewnętrzny i zupełnie nowe kolory, odpowiadają naturalnemu ubarwieniu tego ptaku – różowy i pomarańczowy. Z uwagi na wielokrotne prośby zostały wplecione białe i czarne kolory.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,3 m.

Łódka elektryczna „Krokodyl”

Łódka elektryczna „Krokodyl” – przedstawia „zwierzęcą rodzinę ” dwuosobowych łódek z napędem elektrycznym.

Chyba nikogo nie zdziwi to, że standardowym kolorem łódki „Krokodyl” jest zielony. Ale rzućcie okiem na czerwony, żółty, a nawet błękitny, obudowa tego modelu w takich barwach prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „Dinozaur”

Łódka elektryczna „Dinozaur” – uzupełnienie „zwierzęcej rodziny”.

Badacze tych prastarych mieszkańców ziemi, nie mogą jednoznacznie stwierdzić jak one dokładnie wyglądały, dlatego też prezentujemy Państwu własną koncepcję.

Standardowe kolory łodzi elektrycznych „Dinozaur” – żółty, czerwony i zielony. Ale kto wie, może były również niebieskie albo różowe?

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,2 m.

Łódka elektryczna „ Pirat”

Łódka elektryczna „Pirat” – oryginalny dwuosobowy model statku, przyjmuje na podkład dwóch dorosłych pasażerów lub załogę, której będzie przewodniczył prawdziwy pirat.

Standardowe kolory łódki „Pirat” – połączenie kilku kolorów: żółtego, czerwonego, niebieskiego, zielonego, brązowego, czarnego i białego.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 0,9 m.

Łódka elektryczna „Smok”

Łódka elektryczna „Smok” – przedstawia „bajkową rodzinę” dwuosobowych łódek elektrycznych.
Standardowe kolory łódki „Smok” – czerwony, żółty i zielony, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go w różowym, pomarańczowym, białym lub czarnym kolorze.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,3 m.

Łódka elektryczna „Skuter”

Łódka elektryczna „Skuter” – kontynuacja „technicznej rodziny” dwuosobowych modeli łódek RIF. Tutaj wszystko jest jak na prawdziwej łodzi – podwieszany silnik, „skrzydło”, światła. W przeciwieństwie do prawdziwego skutera – bardzo prosta obsługa i maksymalne bezpieczeństwo dla dwóch pasażerów.

Standardowych kolorów łodzi ze zderzakiem „Skuter” jest wiele, a ich kombinacji jeszcze więcej. Zamówcie konkretne barwy lub skorzystajcie z pomocy naszych specjalistów – przygotujemy maksymalnie zróżnicowany zestaw kolorystyczny łodzi.

długość- 2,05 m.

szerokość – 1,6 m.

wysokość – 1,2 m.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.