Zjeżdżalnie wodne

Zjeżdżalnie wodne

W ofercie marki handlowej RIF znajdują się dmuchane zjeżdżalnie na każdy gust i kieszeń. Szczególną uwagę warto zwrócić na serię zjeżdżalni wodnych z basenem. Funkcjonalność tej serii zjeżdżalni praktycznie nie jest zależna od kaprysów przyrody, takich jak temperatura wody w zbiornikach wodnych i sztorm. Do pracy dmuchanej zjeżdżalni koniecznie jest ustawienie wieży podpierającej. Przy instalacji wieży bezwzględnie należy wziąć pod uwagę, że głębokość zbiornika wodnego w miejscu, gdzie kończy się tor zjeżdżalni, nie powinna być mniejsza niż 0,7 metra.

Należy zwrócić uwagę, że modele dmuchanych zjeżdżalni wodnych z indeksem „S” wykonane są razem z basenem. To zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo podczas zjazdu, ponieważ osoba zjeżdżająca wpada do basenu zawsze poziomo i przed nią jest jeszcze (!) 3-5 metrów wody.

Do pracy każdej dmuchanej zjeżdżalni konieczne jest zasilanie. Prąd potrzebny jest do uruchomienia pompy, dostarczającej wodę, jak również i sprężarki, która pozwala nadmuchać i spuścić powietrze ze zjeżdżalni. Zużycie energii wynosi w przybliżeniu 1,2 kWh.

Zasadnicza różnica naszych dmuchanych atrakcji – kompletowanie. Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów „RIF”, zabezpieczamy zjeżdżalnie wodne we wszystko co jest niezbędne – zestaw do naprawy, pompy, wentylatory, węże, przeróżne przejściówki i części zapasowe. Wszystko to jest w komplecie przy zakupie dmuchanych zjeżdżalni „RIF”. Klient nie jest zobowiązany płacić dodatkowo za cokolwiek oprócz wieży startowej. Nie jest ona wliczona do zestawu celowo. Transport metalowej konstrukcji wymaga dodatkowych kosztów i prościej jest omówić pytania dotyczące montażu na miejscu z producentem. Jesteśmy zdania, że lepiej dać klientowi do ręki plan, z pomocą, którego można wykonać odpowiednią konstrukcję, biorąc pod uwagę ukształtowanie terenu i grunt. Takie rozwiązanie jest o wiele tańsze i pozwoli szybciej uruchomić zjeżdżalnię wodną.

Zjeżdżalnie wodne z serii „Wahadłowiec”

Dmuchane zjeżdżalnie z serii „Wahadłowiec” – pierwsza seria naszych zjeżdżalni wodnych, która mimo upływu czasu nie straciła na swojej aktualności. Jeśli nie posiadacie zasilania, nie jesteście gotowi do stawiania atrakcji na stałe lub planujecie wyruszyć na wyprawę w celu znalezienia „zasobnych łowisk” to ponadwymiarowe i mobilne dmuchane zjeżdżalnie wodne z serii „Wahadłowiec” są stworzone dla Was. Pompowanie i instalacja zjeżdżalni zajmuje około godziny, a zapewni owocny dzień pracy. Obowiązkowe wykorzystanie kotwicy lub obciążenia. Zwilżać powierzchnie zjeżdżalni można ręcznie.

W tej serii zjeżdżalni wodnych została podana ogólna wysokość podestu do zjazdu! Podstawowa różnica tego modelu zjeżdżalni od podobnych modeli zjeżdżalni wodnych innych producentów – unikalna konstrukcja uchwytu, po którym wygodnie jest się wspinać, uchwyt jest płaski (nie jest rurką po której wspinanie się jest utrudnione!) Na ilości tych uchwytów firma RIF nie oszczędza! Optymalna liczba punktów zaczepienia, uchwyty na górze do wygodnego startu, wzmocniony tor – to tylko część listy konstrukcyjnych zalet naszych dmuchanych zjeżdżalni wodnych.

Zjeżdżalnia „Wahadłowiec” z indeksem „D” – dmuchana zjeżdżalnia wodna z podwójnym torem, umożliwia korzystanie nie z jednego a z dwóch torów, co wychodzi taniej niż korzystanie z dwóch osobno.

Zjeżdżalnia „Wahadłowiec” z indeksem „TS” – dmuchane zjeżdżalnie wodne z zakrzywionym zjazdem i basenem, pomogą Państwu uniezależnić się od kaprysów przyrody. Zaletą tego modelu zjeżdżalni wodnej jest to, że może być on wykorzystany w otwartym zbiorniku wodnym. Wystarczy, że usuniecie basen!

Dane Techniczne:

modyfikacja М10 M10D М7,5 M7,5T M7,5TS
Długość zjazdu 10,0m 10,0m 7,5m 7,5m 7,5m+3,5м basen
szerokość 4,0m 4,0m 4,0m 4,0m 4,0m
wysokość 3,8m z bokami 3,8m z bokami 4,0m z bokami 4,0m z bokami 4,0m
modyfikacja М5 M5T M5D M5TS
Długość zjazdu 5,2m 5,2m 5,2m 5,2m+3,5м basen
szerokość 3,0m 4,0m 4,0m 3,0m
wysokość 2,7m 2,7m trampolina 2,7m dwa zjazdy 2,7m
modyfikacja М3 M3TS
Długość zjazdu 3,6m 3,6м+3,0м basen
szerokość 2,0m 2,0m
wysokość 1,8m 1,8m
Zjeżdżalnie wodne z serii „Manhattan”

Seria zjeżdżalni „Manhattan” – nasz drugi model. Dmuchane zjeżdżalnie wodne z tej serii są proste i szybkie, jak ulice Manhattanu, a maksymalnie prosta metalowa podpora może podnieść zjeżdżalnie na wysokość 3 lub 5 metrów.

Obsługa dmuchanych zjeżdżalni z tej serii nie spowoduje trudności dla właścicieli. Atrakcja ta po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa w montażu. Jest to najprostsza i najtańsza seria zjeżdżalni marki handlowej RIF.

Zjeżdżalnie „Manhattan” z indeksem „D” – dmuchane zjeżdżalnie wodne z podwójnym zjazdem.

Zjeżdżalnia „Manhattan” z indeksem „T” dmuchane zjeżdżalnie z zagiętym zjazdem, które mogą być eksploatowane w płytkich zbiornikach wodnych.

Dane Techniczne:

modyfikacja М13 M13T M13D
Długość zjazdu 13,0m 13,0m 13,0m
szerokość 3,0m 3,0m 4,0m
wysokość 5,0m 5,0m trampolina 5,0 dwa zjazdy
modyfikacja М8 M8T M8D
Długość zjazdu 8,5m 8,5m 8,5m
szerokość 2,8m 2,8m 3,5m
wysokość 3,0m 3,0m trampolina 3,0 dwa zjazdy
Zjeżdżalnie wodne z serii „Concord”

Dmuchane zjeżdżalnie z serii „Concord” – to niezawodna konstrukcja i stylowy design. Model ten był trzeci na liście dmuchanych zjeżdżalni. Długość zjazdu zjeżdżalni, uzupełniona jest o dodatkową dmuchaną poduszkę, która przedłuża wrażenie lotu i zapewnia bezpieczeństwo na płytkiej wodzie.

Stabilność zjeżdżalni zabezpieczają liny, które przymocowane są do metalowej konstrukcji łączącej ją ze zjeżdżalnią.

Dane Techniczne:

modyfikacja М15 M11 M7
Długość zjazdu 15,0m 11,0m 7,0m
szerokość 2,1m 2,1m 2,1m
wysokość 5,5m 5,5m 2,5m
Zjeżdżalnie wodne z serii „Babilon”

Jest to czwarta seria naszej oferty produkcyjnej. Zjeżdżalnie wodne z serii „Babilon” – to kolorowy dmuchany tunel z szybkim zjazdem, który zapewni radość, nawet osobom cierpiącym na klaustrofobię.

Niestety ta atrakcyjna zjeżdżalnia wodna jest niezwykle pracochłonna, skomplikowana w produkcji i dlatego też droga. Ta seria zjeżdżalni wodnych może być uzupełniona o basen do wykorzystania przy brzegu.

Dane Techniczne:

modyfikacja М15 M11 М7
Długość zjazdu 15,0m 11,0m 7,0m
szerokość 1,9m 1,8m 1,7m
wysokość 5,5m 4,0m 2,5m
Zjeżdżalnie wodne z serii „Dragon”

Jeśli do szybkiego zjazdu chce się dorzucić wrażeń, to nie może być to nic innego jak dmuchana zjeżdżalnia wodna „Dragon”, gdzie „grzbiet” „Dragona” wygięty jest dwukrotnie. Za zewnętrzną prostotą kryją się nieprzewidywalne swoiste wrażenia zjazdu, które z pewnością chciałoby się przeżyć jeszcze raz. Jest to najpopularniejszy model spośród naszych zjeżdżalni wodnych.

Zjeżdżalnie „Dragon” – dmuchane zjeżdżalnie z basenem, pomogą uniezależnić się Wam od kaprysów przyrody. Sztywny dmuchany tor tej zjeżdżalni, pozwoli osiągnąć maksymalną prędkość zjazdu, ponieważ kontakt osoby ze zjeżdżalnią jest najmniejszy.

Dane Techniczne:

modyfikacja М15 M11 M20S M15S
Długość zjazdu 15,0m 11,0m 15m+5,0m basen 11,0+4,0m basen
szerokość 2,1m 2,1m 2,1m 2,1m
wysokość 5,0m 3,8m 5,0m 3,8m
Zjeżdżalnie wodne z serii „Atlantyda”

Seria „Atlantyda” – to dmuchane zjeżdżalnie wodne z basenem. Po pierwsze, sztorm, zimna woda – to już nie problem. Po drugie, zjazd ze zjeżdżalni wodnej z serii „Atlantyda”, kończy się w płytkim basenie, co zapewni spokój rodzicom, a okazałe rozmiary zjeżdżalni przyciągną młode pokolenie. Po trzecie, seria dmuchanych zjeżdżalni to idealna opcja dla rodziców z małymi dziećmi i do zjeżdżania „pociągiem”.

Dane Techniczne:

modyfikacja М20S M15S
Długość zjazdu 15m+5,0m basen 11,0+4,0m basen
szerokość 2,1m 2,1m
wysokość 5,5m 4,0m
Zjeżdżalnie wodne z serii „Harakiri”

Potrzebujecie mocnych wrażeń, w takim bądź razie dmuchane wodne zjeżdżalnie z serii „Harakiri” są dla Was. Seria ze stromym torem – najbardziej ekstremalna w produkcyjnej marki handlowej RIF.

Z 6, a tym bardziej 8-metrowej wysokości tej zjeżdżalni, poczujecie się jak prawdziwy Kamikaze, ale tylko za pierwszym razem, potem będzie łatwiej i będzie chciało się powtórzyć jeszcze i jeszcze raz. Przy całej tej ekstremalności, dmuchane zjeżdżalnie z serii „Harakiri” uwielbiają również dzieci.

Rekomendujemy zaopatrzyć się w 6- metrową zjeżdżalnię do wykorzystania w pojedynczym wariancie, a 8-metrową wyłącznie w zestawie składającym się z kilku zjeżdżalni.

Zjeżdżalnie „Harakiri” z indeksem „S” – dmuchane zjeżdżalnie z basenem, pomogą uniezależnić się Wam od kaprysów przyrody.

Dane Techniczne:

modyfikacja М8 M8S М6 M6S
Długość zjazdu 12,8m 12,8m+6,2m basen 10,0m 10,5m+5,2m basen
szerokość 2,0m 2,0m 2,0m 2,0m
wysokość 8,0m 8,0m 6,0m 6,0m
Zjeżdżalnie wodne z serii „Kamikadze”

Otwarty łukowaty tor z serii zjeżdżalni wodnych „Kamikadze” jest mniej ekstremalny niż zjeżdżalnia z serii „Harakiri”. Jednakże, stojąc na podeście startowym na wysokości 6 metrów, nie wspominając nawet o 8 metrach, pomyślicie, że „Kamikadze” to nie nazwa zjeżdżalni wodnej a Wasze powołanie. A już za kilka minut będziecie mieli ochotę przeżyć te wrażenia jeszcze raz! Przy całej tej ekstremalności, dmuchane zjeżdżalnie z serii „Kamikadze” uwielbiają dzieci i dorośli.

Rekomendujemy zaopatrzyć się w 6-metrową zjeżdżalnię do wykorzystania w pojedynczym wariancie, a 8-metrową wyłącznie w zestawie składającym się z kilku zjeżdżalni.

Zjeżdżalnie „Kamikadze” z indeksem „S” -dmuchane zjeżdżalnie wodne z basenem, pomogą Państwu uniezależnić się od kaprysów przyrody. To maksymalnie bezpieczny wariant spośród ekstremalnych zjeżdżalni.

Dane Techniczne:

modyfikacja М8 M8S М6 M6S
Długość zjazdu 14,0m 14,0m+6,2m basen 11,2m 11,2m+5,2m basen
szerokość 2,0m 2,0m 2,0m 2,0m
wysokość 8,0m 8,0m 6,0m 6,0m
Zjeżdżalnie wodne z serii „Tsunami”

Dmuchana zjeżdżalnia „Tsunami” – nowy ekstremalny wariant zjeżdżalni wodnej.

Chcecie wiedzieć co odczuwa surfer, zjeżdżając na fali, jeśli tak to zapraszamy na „Tsunami”. Szybki stromy zjazd z wysokości 6 metrów po sztywnym torze – to prawdziwe wyzwanie. A brak basenu pod koniec zjazdu dodaje dreszczyku emocji. Nie zważając na powyższe ekstremalne zalety tej zjeżdżalni wodnej, jest ona tak jak wszystkie modele dmuchanych zjeżdżalni „RIF” maksymalnie bezpieczna. Długość i kąt nachylenia toru zostały zaprojektowane tak, że osoba zjeżdżająca bezwarunkowo zatrzyma się na równym odcinku, a dla całkowitej gwarancji zjeżdżalnia zakończona jest dmuchaną bandą.

Oferujemy nowe, niezwykłe wrażenia!

I jak zawsze wszystko jest w zestawie! Kup, nadmuchaj, umocuj i zarabiaj!Pełna niezależność od zimnej wody i sztormu!

Najnowsza oferta na rynku dmuchanych zjeżdżalni wodnych! Niepowtarzalna oferta!

Dane Techniczne:

modyfikacja – M6S

Długość zjazdu – 21,5m

szerokość – 6,6m

wysokość – 8,6m

Platorma startowa – 6,0m

Basen pod zjeżdżalnie.

Taki basen może być wykorzystany pod różnego typu zjeżdżalnie do zabezpieczenia stabilnej pracy.

Dane Techniczne:

Długość – 6,9m

szerokość – 3,7m

wysokość – 1,0m

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.