Atrakcje do rekreacji

Wszystko do wody

Od ponad 14 lat pracy, w naszej produkcji pojawiły się przeróżne atrakcje starające się umilić czas na plaży i w wodzie. Jest to złożona klasa naszych atrakcji. W ciągu tego czasu w produkcji pojawiły się nowe produkty, a stare zostały usunięte. Główna przyczyna – niewystarczające zainteresowanie tymi atrakcjami.

Zazwyczaj takie atrakcje wykorzystywane są, aby przyciągnąć uwagę turystów, w miejscach, gdzie znajdują się duże skupiska ludzi lub na przyjęciach. Jednakże, określenie kosztów wypożyczenia lub nawet kontrolowanie eksploatacji jest ciężkim zadaniem. Dlatego też zawsze uczciwie staramy się uprzedzić naszych klientów o ewentualnych trudnościach.

Wysokiej jakości materiały i dodatki — zasadnicza cecha naszych atrakcji

Atrakcja „Blob”

Wodna katapulta lub Blob – nowa atrakcja w przemyśle rozrywkowym. Ten rodzaj atrakcji wodnych pozwala zanurzyć się w wodzie w zupełnie niewiarygodny sposób! W świecie istnieje nawet pojęcie ekstremalnego blobbingu, a osoby zajmujące się tym, nazywają siebie bloberami.

Blob (wodna katapulta) – ustawia się go na wodzie, głębokość w miejscu, gdzie się kończy, powinna być nie mniejsza niż 2,5m. Poduszka wodna przymocowana jest specjalnymi linami po bokach. Obok blobu stoi wieża, z której na katapultę skacze pierwszy „blober”. W tym samym czasie na drugim końcu Bloba siedzi jeszcze jeden „blober”.

Powietrze wewnątrz Bloba przemieszcza się na przeciwległą część dmuchanej poduszki, gdzie drugi „blober” wzbija się w powietrze. (W Blobie następuje redukcja i powietrze, które ściskał skaczący ochotnik, przekazywane jest na koniec bloba i efektownie wyrzuca „blobera” do wody.

Dalej skaczący „blober” zajmuje miejsce „szybującego” i tak dalej!
Wysokość między platformą a „Blobem” powinna być nie większa niż trzy metry.
Można organizować zawody mające na celu ocenę skoku i jego wysokości. Bardzo wesoła atrakcja wodna, która ściąga mnóstwo gapiów.
Atrakcja „Blob” niezmiennie przyciąga spojrzenia wszystkich wokół, ponieważ jest to szalenie fascynujące i zabawne widowisko, które uwalnia burze emocji.
Blobbing – wspaniała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci!
Atrakcja jest prosta w obsłudze, łatwa w naprawie i nie wymaga specjalnej konserwacji.

modyfikacja B5 B7 B10 B12
długość 5,0m 7,0m 10,0m 12,0m
szerokość 2,0m 2,0m 2,0m 2,0m
wysokość 1,0m 1,0m 1,0m 1,0m
Kompleks trampolin „Tytan”

Tytan – dmuchany kompleks trampolin na wodzie, który stanie się niezwykłą atrakcją dla dzieci, uwielbiających wszystko naraz: skakać, wspinać się i pływać.

Kompleks przedstawia dmuchaną trampolinę, w środku, której znajduje się siatka do skakania. Do trzech stron atrakcji przylegają trzy elementy.

● „kłoda” – można po niej biegać i wspinać się;
● „katapulta” – jeden skacze, a siedzący z drugiej strony wpada do wody;
● „zjeżdżalnia” – najpopularniejszy element.

Na trampolinę można wspiąć się po poręcznych uchwytach z dwóch stron.
Podczas eksploatacji atrakcji należy obowiązkowo użyć mocowań i kotwicy.

Zazwyczaj „Tytan” wykorzystuje się jako „materac” wypływający daleko w jezioro, podczas jazdy na „Bananie”. Korzystający jednym rejsem są zabierani, a innym – odbierani. To pozornie wydłuża czas przejażdżki na „Bananie” i daje ludziom możliwość kąpieli w czystej wodzie daleko od brzegu.

Możliwa jest również eksploatacja tej atrakcji przy brzegu. Duże rozmiary, żywe kolory – wyglądają efektownie, ale i jest to sposób na zainteresowanie się właśnie Waszą plażą.

Korzystanie z kamizelek asekuracyjnych (kamizelek ratunkowych) na tej atrakcji – obowiązkowe! Nie oszczędzajcie na bezpieczeństwie!

Charakterystyka

długość – 9,0m

szerokość – 8,0m

wysokość – 1,5m

Kompleks „Wyspa”

Dmuchana atrakcja wodna „Wyspa” – jeśli chodzi o przeznaczenie, podobna jest do „Tytana”. Zasadniczą różnicą tej atrakcji jest duża zjeżdżalnia. Ten kompleks trampolin wodnych dostępny jest w dwóch rozmiarach. Przy tym różna jest wysokość zjeżdżalni i rozmiar dmuchanej platformy.

Na atrakcje można wspiąć się z trzech stron po poręcznych uchwytach. Podczas eksploatacji atrakcji należy obowiązkowo użyć mocowań i kotwicy.

Korzystanie z kamizelek asekuracyjnych (kamizelek ratunkowych) na tej atrakcji – obowiązkowe! Nie oszczędzajcie na bezpieczeństwie!

Charakterystyka:

modyfikacja 4×4 5×5
długość 10,5m 12,5m
szerokość 5,0m 6,0m
wysokość 2,7m 4,0m
Atrakcja „Śliski futbol”

Jeśli jesteście zwolennikami piłki nożnej, atrakcja „Śliski futbol” jest dla Was. Istnieje już piłka nożna na trawie, piasku, a my oferujemy „śliski futbol”. Niewielka warstwa wody na śliskiej nawierzchni nada znanej grze zupełnie nowy charakter. Nie bójcie się upadków, miękkie podłoże chroni przed ewentualnymi urazami, a sama gra dostarczy Wam niesamowitych wrażeń.

Morze pozytywnych emocji i chęć odwetu podaruje Wam atrakcja „Śliski futbol”. Jednakże bądźcie przygotowani na to, że taka zabawa wymaga dobrej kondycji. Ale kilka dni treningów, pomoże, aby organizm wrócił do normy, a potem – rewanż!

W zestawie atrakcji: dmuchane pole z bramkami, urządzenie do jego wypełnienia i specjalna mata, która jest wystarczająco twarda, aby po niej biegać, ale jednocześnie na tyle miękka, aby zapobiec urazom nawet na betonowym podłożu.

Charakterystyka:

modyfikacja M1 M2
długość 28,0m 16,7m
szerokość 15,0m 8,5m
wysokość 2,5m 2,6m
Atrakcja „Piramida”

Dmuchana atrakcja wodna „Piramida” – wielka dmuchana góra, z jedną lub dwiema zjeżdżalniami. Ogromne rozmiary, żywe kolory i pierwszorzędna jakość produkcji – to główne komponenty sukcesu tego kompleksu, jak i całego sprzętu RIF.

Na atrakcje można wspiąć się z dwóch stron po poręcznych uchwytach, a zejść – tu jest cała masa sposobów, nawet my nie możemy wszystkich możliwości wymyślić, Państwa odwiedzający zrobią to z pewnością sami.

Podstawowe przeznaczenie atrakcji – wykorzystanie atrakcji w charakterze pływającego pomostu przy przejażdżce na „bananie”, a także jako sposób na zwrócenie uwagi na Waszą plażę.

Charakterystyka:

długość – 6,5m

szerokość – 10,3m

wysokość – 3,3m

Dmuchany basen

Charakterystyka:

średnica 8,0m 5,5m 5,5m
wysokość 1,0m 1,0m 0,64m
Atrakcja „Piłka wodna”

Atrakcja „Piłka wodna” – dmuchane boisko, pozwalające w ciągu kilku minut zorganizować strefę do gry w „piłkę wodną” na otwartej wodzie lub basenie. W zestawie – specjalna piłka.

Charakterystyka:

długość – 16,5m

szerokość – 10,0m

wysokość – 1,3m

Atrakcja „Aqua-siatkówka”

Atrakcja „Aqua-siatkówka” – to nowa atrakcja dla miłośników aktywnego wypoczynku. W kilka minut zainstalujecie dmuchane różnokolorowe boisko na płytkiej wodzie i możecie rozgrywać mistrzostwa. W zestawie – specjalna piłka.

Charakterystyka:

długość – 10,0m

szerokość – 5,0m

wysokość – 1,6m

Dmuchana boja

Wyraziste dmuchane boje w dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach, przeznaczone są do ogrodzenia strefy rekreacyjnej. Mogą być też wykorzystywane podczas zawodów na wodzie w postaci punktów kontrolnych.

Rozmiar i kolor: dowolny

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.